Blog

Sposoby działania leków na potencję

Produkty, takie jak sildenafil, są skuteczne w walce z impotencją. Tak nazywa się aktywny składnik najbardziej znanej pigułki na potencję. Warto wiedzieć, na co powinni zwrócić uwagę mężczyźni, przyjmując ten lek. Sildenafil, tadalafil, vardenafil, avanafil to cztery magiczne słowa dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Ponieważ te cztery aktywne składniki mogą pomóc w tzw. zaburzeniach erekcji.

Po leki do lekarza

Po pierwsze, wszelkie leki (np. Kamagra) na potencję wymagają recepty. Mężczyźni muszą najpierw zobaczyć się z lekarzem. Problemy z potencją mogą mieć różne przyczyny i mogą być również związane z innymi dolegliwościami, takimi jak choroba wieńcowa. Zanim lekarz przepisze leki, takie jak syldenafil, wyjaśni i ustali, które choroby są odpowiedzialne za problemy z erekcją. W razie potrzeby wysyła pacjenta, np. do specjalisty od chorób serca.

Przeciwwskazania do stosowania leków

Istnieje szereg warunków, które przemawiają przeciwko przyjęciu tych leków. Na przykład, pacjenci, którzy niedawno dostali ataku serca lub udaru mózgu, nie mogą połykać żadnego z leków na potencję. W takich przypadkach, seks może zbytnio obciążyć fizycznie człowieka. Leki mogą być również tematem tabu w przypadku ciężkiej niewydolności serca, niektórych chorób wątroby lub niskiego ciśnienia krwi. Może to prowadzić do zagrażającego życiu wstrząsu krążenia, ponieważ niektóre leki rozszerzają naczynia krwionośne i wzmacniają się nawzajem.

Co należy wziąć pod uwagę, stosując leki?

Pacjenci muszą zażyć lek, taki jak Kamagra, w odpowiednim czasie przed planowanym stosunkiem seksualnym. Efekt występuje zwykle po pół godzinie lub po całej godzinie. Czas działania zależy od zastosowanych w nich substancji. Sildenafil i vardenafil działają przez około cztery do pięciu godzin, avanafil przez około sześć godzin. Tadalafil pozostaje w organizmie znacznie dłużej do 36 godzin. U niektórych pacjentów, niskie stężenie składników aktywnych jest wystarczające, inni potrzebują większej dawki. Nie należy dzielić tabletek samodzielnie lub przyjmować ich więcej, ale przedyskutować to z lekarzem. Jeśli leki nie działają, często występują błędy w stosowaniu.

Jak działają leki na potencję?

Sildenafil i inne substancje prowadzą do erekcji tylko wtedy, gdy człowiek jest pobudzony seksualnie. To dlatego te leki nie są wzmacniaczami seksualnymi, które zwiększyłyby przyjemność. Pomagają one również wtedy, gdy zaburzenia erekcji są przyczyną problemu lub mają przyczyny psychologiczne. Na przykład, jeśli nerwy w okolicy penisa są uszkodzone, leki zazwyczaj nie działają.

Źródło: https://viagra.edu.pl/

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *