Kamagra – Fundamentalna wiedza!

Kamagra w tabletkach

Kamagra w postaci tradycyjnych tabletek należy do najczęściej stosowanych obecnie specyfików na wzwód. Specyfik wytwarzany jest w Indiach w koncernie farmaceutycznym Ajanta Pharma. Nadzór nad wytwarzaniem leku objęła Światowa Organizacja Zdrowia. Specyfik początkowo produkowany był tylko na indyjski rynek. Obecnie, sprzedaje się go na całym świecie.
Tabletki kamagra są idealnym zamiennikiem viagry i wielu innych leków na erekcję, które – choć działają tak samo – kosztują dużo więcej. Aktywną substancją leku kamagra jest ten sam składnik co w viagrze, cialisie i innych specyfikach na wzwód. Specyfiki te mają dużo wyższe ceny, a to ze względu na miejsce, w którym się je wytwarza. Ajanta Pharma zadbała o jak najniższe koszty wytwarzania swojego leku, dzięki czemu jest on dostępny dla mniej zamożnej grupy użytkowników.

Co działa w leku?

Substancją aktywną kamagry jest sildenafil. Składnik ten po wchłonięciu do organizmu działa na procesy, od których zależy zdolność do osiągnięcia i utrzymania wzwodu. Większość mężczyzn ma problemy głównie z podtrzymaniem erekcji dostatecznie długo, by odbyć pełen stosunek płciowy. Mówiąc wprost, ich penis wiotczeje i opada zbyt szybko. Za stan ten odpowiada enzym o nazwie fosfodiesteraza typu –5, który hamuje napływ krwi do ciał jamistych prącia. Aktywny składnik kamagry hamuje działanie tego enzymu, czego skutkiem jest silna i trwająca dostatecznie długo erekcja.

Systematyczne korzystanie z tabletek kamagra, przywraca mężczyźnie wiarę w swoje seksualne możliwości, eliminuje niezadowolenie partnerki i nierzadko ratuje związek.

Kiedy działa kamagra?

Wszyscy korzystający z kamagry w tabletkach muszą mieć świadomość, że połknięcie pastylki nie stawia penisa na sztorc. Aby tak się stało, trzeba przejść wstępną fazę stosunku płciowego, jaką jest stymulacja seksualna, czyli bodźce wywołujące podniecenie. Penis stanie tylko w reakcji na owo podniecenie. Seks z kamagrą w tabletkach przebiega zgodnie z prawidłami natury. A wszystko po to, by zażywający jej mężczyzna i jego partnerka czuli się naturalnie.

Skuteczność kamagry

Tabletki, o których tu mowa są skuteczne w większości przypadków. Niewiele jest przyczyn kłopotów z erekcją, na które nie działa ten lek. Zdarzają się jednak, dlatego brak oczekiwanych efektów po kilkukrotnym zażyciu kamagry trzeba skonsultować z lekarzem.

Gdzie kupić lek?

Tabletki kamagra można nabywać tylko w aptekach. Wiele aptek stacjonarnych prowadzi sprzedaż leków drogą internetową, co ułatwia dyskretne nabycie specyfiku. Tabletki te są pakowane w blistry różnej wielkości. Można więc zamawiać opakowanie zawierające 4, 8, 16, 20, a nawet 40 tabletek. Cena pojedynczej tabletki spada, gdy kupuje się większe opakowanie.

Środki ostrożności

Tabletki kamagra są lekiem zawierającym substancję nie obojętną dla organizmu, a przede wszystkim dla układu sercowo naczyniowego. Sildenafil obniża ciśnienie krwi, dlatego przyjmowanie go nie zawsze jest wskazane. Zanim więc kupimy lek i zaczniemy go używać, udajmy się do lekarza prowadzącego w celu skonsultowania się z nim. Nie mając takiej możliwości, należy bardzo dokładnie przeczytać ulotkę, w której znajduje się pełna lista przeciwwskazań. Specyfik, który tu opisujemy nie może być przyjmowany przy niektórych schorzeniach i łączony z niektórymi lekami. Dlatego konsultacja z lekarzem, a przynajmniej dokładne przestudiowanie ulotki jest konieczne.

Dawkowanie leku

Kamagrę w tabletkach zażywa się tuż przed stosunkiem, połykając w całości jedną pastylkę i obficie popijając wodą. Tabletki nie należy rozgryzać, ani łączyć z posiłkami obfitymi w tłuszcz i alkohol. Tłuszcz i alkohol zaburzają wchłanianie sildenafilu i przeszkadzają w działaniu leku z tych samych powodów nie wskazane jest łączenie leku z grejpfrutami i sokiem grejpfrutowym. Napoje wysokoprocentowe w większej ilości przyczyniają się do obniżenia ciśnienia krwi. W połączeniu z kamagrą mogą obniżyć ciśnienie na tyle, że stanie się to groźne dla zdrowia. Inne pokarmy i napoje nie zaburzają działania kamagry.