Blog

Jaki wpływ mają orzechy na potencję? Które będą najlepsze?

Orzechy są jednym z najczęściej polecanych produktów przy zaburzeniach potencji, libido i problemach ze sprawnością seksualną. Dzieje się tak ze względu na wysoką zawartość witamin i minerałów, które dostarczają. Jeśli chcemy sprawić, żeby miały rzeczywisty wpływ na poprawę stanu naszego zdrowia, powinny być dobierane z rozwagą. Każdy mężczyzna, który chce wzbogacić swoją dietę w tą zdrową przekąskę, powinien mieć świadomość, co zawierają i jaki jest ich realne działanie prozdrowotne.

Orzechy brazylijskie

Dlaczego warto wybrać orzechy brazylijskie w celu poprawy stanu swojej potencji? Głównym powodem jest zawartość kilku trudno dostępnych minerałów i witamin w innych produktach. Są bogate nie tylko w nieprzetworzone tłuszcze roślinne, ale też posiadają dużą zawartość białka (15g w 100 gramach produktu). Sprawdzą się jako codzienna przekąska do obiadu mająca prozdrowotne właściwości i decydujący wpływ na naszą potencję. Które składniki sprawiają, że jest to najlepszy wybór współczesnego mężczyzny? Oto one:

  • selen – to silny antyoksydant, który przyczynia się do zwiększenia produkcji wolnego testosteronu, spermy i pobudzenia libido,
  • arginina – mówi się o niej, że to naturalna Viagra – działa pobudzająco na produkcję tlenku azotu, który pełni funkcję transportera mikroelementów do mięśni – w tym prącia,
  • magnez – w kontekście potencji polepsza funkcjonowanie układu nerwowego, przez co impulsy nerwowe są łatwiej przekazywane do mózgu – redukuje również uczucie znużenia i ciągłego zmęczenia.

Poza tym znajdziemy w nich mniejsze ilości cynku, witaminy E, wapnia i odrobinę witamin z grupy B. Jest to idealna alternatywa dla popularnych suplementów dostarczająca wysokiej jakości energii (około 650 kilokalorii na 100 gramów).

Pistacje

Pistacje są często określane jako najlepszy sposób na odzyskanie zdrowia i przedłużenie życia o kilka lat. W uproszczeniu mają właściwości przeciwzapalne, obniżające poziom cholesterolowej frakcji LDL i polepszające sprawność seksualną. W ich składzie nie znajdziemy niczego, co mogłoby negatywnie wpłynąć na stan naszej potencji. Warto wybrać je ze względu na:

  • obecność kwasów tłuszczowych omega-3,
  • zróżnicowaną zawartość minerałów i witamin,
  • przewagę witaminy E (naturalnego antyoksydantu).

Jeśli zaczniemy jeść garść tych orzechów każdego dnia, potencja oraz pewność siebie powinny zacząć stopniowo wzrastać. Warto je wdrożyć do diety właśnie na zawartość rzadko występujących kwasów tłuszczowych omega-3.

Orzechy włoskie

Są to jedne z najchętniej wybieranych orzechów przez osoby w wieku średnim. Słusznie, bo w ich skład wchodzi cynk, kwasy tłuszczowe omega-3 i inne mikroelementy wspomagające mężczyzn w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Wystarczy jedna garść dziennie, aby zapewnić sobie całkowite zapotrzebowanie na ten istotny w syntezie hormonów makroelement. Mężczyźni, którzy przez dłuższy czas jedzą orzechy włoskie, obserwują polepszone erekcje i podwyższone libido. Warto zastąpić niezdrowe przekąski tym cudem natury.

Orzechy niezalecane – o niekorzystnym wpływie

Orzechy ziemne są mylnie nazywane orzechami. W rzeczywistości jest to roślina strączkowa z dużą zawartością substancji antyodżywczych. Ponieważ zawierają bardzo dużo lektyn (z przewagą aglutyniny), nie są dobrym kompanem w leczeniu zaburzeń potencji. Zazwyczaj są mocno dosalane, smażone na niezdrowych olejach i sprzedawane w metalowych puszkach. Pomimo swojej niskiej ceny, nie niosą większych korzyści prozdrowotnych. Dlatego wybierając masło orzechowe, wybierzmy takie, które powstało na bazie migdałów lub orzechów brazylijskich.

Wspomaganie terapii dietetycznej

Po rozpoczęciu przygody z dietetyczną kuracją, w czasie wdrażania wszystkich produktów, możemy wspomóc się tabletkami, które będą miały działanie doraźne. Do takich należy Kamagra, którą bez problemu i dyskretnie dostaniemy bez recepty. Dostępna w wielu internetowych aptekach, jest tania i może być bezproblemowo stosowana u osób bez większych problemów zdrowotnych. Należy pamiętać, aby nie traktować jej jako zamiennika zdrowego stylu życia, bo takie rozwiązanie na dłuższą metę może nieść ze sobą poważne konsekwencje.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *